W moich artykułach chcę Ci pokazać że trening wyobrażeniowy jest dla każdego, dla każdego kto chce zmienić trochę sposób patrzenia na to co go otacza, na to co się dzieje w jego życiu, że nie zawsze wszystko musi być widziane tylko w czarnych barwach, negatywnych, że przytrafiają się nam tylko i wyłącznie złe rzeczy.

 

Ludzie różnie na to patrzą bo niektórzy uważają że jeżeli cały czas myślisz o czymś złym co może Ci się przytrafiać to automatycznie przyciągasz do siebie te rzeczy więc jeżeli tak jest że przyciągamy do siebie złe rzeczy, złe sytuacje, myśląc o tym właśnie w ten sposób to dlaczego nie podejść do tego że jeżeli myślimy o czymś w tych kategoriach pozytywnych, mamy na jakiś temat dobre odczucia to nie jest też tak że przyciągamy do siebie też te dobre rzeczy, skupiamy się na tych dobrych rzeczach.

 

Warto się nad tym zastanowić, czyli odejść od tego czarnowidztwa i skupianiu się nad tym co złego może się przytrafić w życiu a zacząć myśleć nad tym co dobrego może Ci się przytrafić i właśnie w tych ćwiczeniach chciałam Ci pokazać że to potrafisz że Twój umysł może zmienić w ten sposób myślenia. I jeżeli chodzi o trening wyobrażeniowy inaczej wizualizacje to jest kilka części składowych czyli rozluźnienie Twojego ciała, wprowadzenie się w taki stan że jesteś odprężony, zrelaksowany i wtedy Twój umysł jest bardziej otwarty na takie myślenie wyobrażeniowe, na snucie wizji. Potem ważne jest też prześledzenie swojej drogi ale w tym czasie pokonanym że coś dzieje się w Twoim życiu i skupiasz się na tym co dobrego może stać się na tej drodze do tego zamierzonego celu, do tej sytuacji której chcesz osiągnąć. I wizualizacja jest bardzo ciekawym procesem bo otwiera Cię na to co dobrego może się stać w Twoim życiu i oczywiście możesz tego się uczyć sam poprzez takie czy inne ćwiczenia które otwierają Twój umysł, Twoją wyobraźnie ale jeżeli potrzebowałbyś w tym pomocy to ja jak najbardziej jestem na to otwarta może czeka Cię jakaś trudna sytuacja w Twoim życiu że za chwilę będziesz musiał podjąć się jakiegoś trudnego wyzwania i na ten moment masz na to same złe myśli, że boisz się tego, że najchętniej odsunąłbyś myśli w bardzo daleką przyszłość albo w ogóle wymazałbyś to ze swojej drogi. Natomiast poprzez wizualizację możesz przygotować się na to zdarzenie spojrzeć na nie z zupełnie innej strony. Jeżeli to jest jakaś konkretna sytuacja to w wizualizacji można ją wpisać i odtworzyć krok po kroku taka sytuację która ma się zadziać w Twoim życiu. Więc jeżeli jesteś zainteresowany takimi konkretnymi wizualizacjami pod konkretną Twoją sytuację życiową to serdecznie zapraszam Cię do kontaktu, stworze dla Ciebie taką konkretną wizualizację w której skupisz się na tym co dobrego może się wydarzyć, co dobrego możesz wyciągnąć z tej sytuacji a jest to możliwe jak najbardziej korzystają z tego sportowcy, korzystają z tego ludzie biznesu i widzą pozytywne efekty.

 

Więc dlaczego Ty nie miałbyś możliwości z tego skorzystać, ja daję Ci taką możliwość zachęcam Cię do kontaktu, więc pisz do mnie na maila biuro@mindwork.pl i stworze dla Ciebie taką wizualizację w której będziesz mógł odsłuchiwać czy przed snem czy w sytuacji która pozwoli Ci na spokojne skupienie się na tym nagraniu. 

Please follow and like us:
Kategorie: Blog

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram